Kurs Python online już w naszej ofercie. Zapraszamy!

Python należy do najpopularniejszych języków programowania na świecie. To idealny język programowania dla początkujących, który świetnie nadaje się na pierwszy krok w dziedzinie kodowania. Właśnie dlatego uzupełniliśmy naszą dotychczasową ofertę o kurs Python online dla dzieci i młodzieży. Podobnie jak inne nasze kursy, kurs Python online prowadzimy na trzech poziomach zaawansowania. Niezależnie czy miałeś już do czynienia z programowaniem, czy jesteś dopiero aspirującym koderem, nauka Pythona online pomoże Ci nabyć nowe programistyczne supermoce!

Python – idealny język programowania dla początkujących

Jesteśmy zdania, że programowania dobrze uczyć się krok po kroku. Oczywiście czasem dobre efekty przynosi rzucenie się na głęboką wodę, ale mimo wszystko zalecamy mierzenie siły na zamiary. Język programowania dla początkujących? Python to bardzo dobry wybór. To język skryptowy, a nie kompilowany, jak Java czy C++. Można pisać w nim nawet w notatniku, choć jeszcze lepszym pomysłem jest wybór dedykowanej aplikacji, która podpowiada składnię i zaznacza najważniejsze elementy (np. Visual Studio Code). Co ważne, składnia Pythona jest zwięzła i przejrzysta. Rozbudowany pakiet bibliotek pozwala z kolei na liczne zastosowania edukacyjne, jak również stricte komercyjne. Python to projekt Open Source. Jest całkowicie darmowy i działa bezproblemowo na wszystkich systemach (Windows, MacOS, Linux). Kursy Pythona online, które prowadzimy, są więc dostępne dla wszystkich adeptów kodowania bez względu na posiadany przez nich system.

Nauka Pythona online – więcej niż edukacja

Python to język programowania, którym na równych prawach mogą posługiwać się zarówno początkujący koderzy, jak i zawodowi programiści. Python nieprzypadkowo znajduje się na czwartym miejscu najpopularniejszych języków programowania wg społeczności serwisu Stack Overflow. Specjaliści zwracają wprawdzie uwagę, że Python apogeum popularności ma dopiero przed sobą, ale już dziś pojawia się coraz więcej ofert pracy dla osób znających to środowisko. Wiele ofert dotyczy zawodów związanych z pracą z bardzo dużymi ilościami danych. Język ten nadaje się do tego wręcz idealnie. Gdzie jeszcze się sprawdza? Istnieje wiele dziedzin, w których Python może być nieoceniony. Tworzenie rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją, automatyzacja procesów czy chociażby tworzenie gier i aplikacji – oto kilka przykładów zastosowania tego języka.

Najlepszy kurs Python online

Robimy wszystko, by nasze kursy programowania online były jak najciekawsze, tak by sama nauka była przyjemnością. Właśnie dlatego staramy się uczyć naszych uczniów Pythona, wspólnie tworząc proste gry i aplikacje, czyli to, co młodzi programiści lubią najbardziej (a jakże!). Nasz kurs Python online to pełnowymiarowa nauka, niezależnie od poziomu zaawansowania. Specyfika tego bardzo przyjaznego adeptom kodowania języka pozwala rozwijać również inne umiejętności, w tym bezcenną dla programistów umiejętność logicznego myślenia. Python to także bardzo dobry sposób na podciągnięcie się z arytmetyki. Komu szczególnie możemy polecić naukę Pythona online? Kurs Python online stworzyliśmy przede wszystkim dla tych, którzy wiedzą, że chcą rozpocząć przygodę z programowaniem, ale nie wiedzą jeszcze, od czego zacząć. Nauka Pythona pozwoli rozwiać wiele wątpliwości. Zależy nam na tym, by kończąc kurs, uczeń wiedział, w jakim kierunku chce się dalej rozwijać. Oczywiście istnieje możliwość zostania przy Pythonie – prowadzimy również kursy na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Zapraszamy!

Dodaj komentarz