Kurs tworzenia gier w Unity online

Gry komputerowe są tym, co młodzi adepci programowania lubią najbardziej. Specjalnie dla pasjonatów wirtualnej zabawy przygotowaliśmy kurs tworzenia gier w Unity online. Poznaj najpopularniejszy silnik gier na świecie, nie wychodząc z domu!

Nazwa kursu: Kurs tworzenia gier w Unity online
Rekomendowany wiek: 10-16 lat
Poziom: podstawowy
Czas trwania: 25 godzin
Certyfikat na zakończenie: tak
Cena: 500 zł

Zostań superbohaterem środowiska Unity!

Środowisko Unity to klucz do wspaniałego świata gier. Warto je poznać. 
Nie czekaj – zapisz się na nasz kurs tworzenia gier w Unity online!
Zapisz się

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Jesteśmy pierwszą w Polsce całkowicie zdalną szkołą programowania dla dzieci i młodzieży z nauką na żywo. Uczymy kodowania, wykorzystując autorski program nauczania. Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści, a każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu. Chcesz zostać superbohaterem programowania? Z nami to możliwe!

Profesjonalna kadra

Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści i graficy komputerowi.

Nauka na żywo

Nauczymy Cię wybranego języka całkowicie online. Nie musisz nigdzie dojeżdżać!

Dostęp do materiałów

Każdy uczeń w ramach kursu otrzymuje komplet materiałów ułatwiających naukę.

Certyfikat na zakończenie

Każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu.

Autorski program

Nasze kursy są prowadzone od A do Z według starannie przygotowanych, autorskich programów.

Ogólnopolski lider

Działamy w ramach sieci szkół Zaprogramowani.com.

Jak wygląda nauka z Kursprogramisty.pl?

 

Dlaczego kurs tworzenia gier w Unity?

Unity to obecnie najpopularniejszy silnik gier na świecie. To zintegrowane środowisko pozwalające tworzyć dwuwymiarowe oraz trójwymiarowe gry komputerowe, ale też inne projekty interaktywne, w tym m.in. animacje. Środowisko Unity zawiera wiele funkcji i oferuje ogromną elastyczność, co w praktyce oznacza, że w oparciu o Unity możemy stworzyć niemal każdą grę, jaką możemy sobie wyobrazić. Unity cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Z tego imponującego środowiska korzystają zarówno profesjonalni twórcy gier komputerowych, jak i młodzi adepci programowania, którzy interesują się wirtualną zabawą.

Środowsko Unity istnieje od 2005 r. Od tego momentu tworzenie gier w Unity zdobyło ogromną rzeszę entuzjastów na całym świecie. Ci, którzy chcą tworzyć gry w Unity, mogą korzystać z ogromnej biblioteki zasobów, co znacznie ułatwia początkowy etap nauki. Dlaczego warto postawić akurat na Unity? Powodów jest wiele. Oprócz tego, że to po prostu świetny silnik, Unity to bardzo dopracowane narzędzie idealne dla początkujących, choć i bardziej zaawansowani koderzy mają w jego przypadku pole do popisu!

Czego nauczysz się na kursie?

tworzenia projektu i konfigurowania edytora

interfejsu Unity

używania Asset Store 

najważniejszych komponentów predefiniowancych przez Unity wraz z opisem ich opcji

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!
 

Kontakt

Opinie

 

Poznaj naszych superbohaterów kodowania

Kurs programowania java online, kurs programowania C++ online – prowadzimy kursy programowania, które zrobią z Ciebie superbohatera kodowania. Programistycznych supermocy naszych uczniów uczą aktywni zawodowo programiści, na co dzień pracujący w profesjonalnych software house’ach w całej Polsce. Kurs programowania dla dzieci i młodzieży online? Z nami nowe umiejętności nabędziesz w błyskawicznym tempie, a nauka kodowania stanie się początkiem wspaniałej przygody!

Uczymy wszystkich wiodących języków programowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. kurs programowania java online, kurs programowania C++ online, produkcja gier w Unity i dedykowany kurs grafiki komputerowej dla dzieci i młodzieży. Proponujemy kursy programowania na różnych poziomach – od poziomu podstawowego po poziom zaawansowany. Zajęcia odbywają się całkowicie online na żywo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Na zakończenie kursu uczeń otrzymuje certyfikat poświadczający nabycie programistycznych supermocy. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj naszych superbohaterów kodowania!

Więcej

Nauka programowania online

Kurs programowania online to pełnowymiarowa nauka bez wychodzenia z domu. Proponujemy całkowicie zdalne kursy programowania prowadzone na żywo przez programistów. Zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting. To popularna, łatwa w obsłudze platforma webinarowa, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się zajęciami i w przyjemny sposób nabywać nową wiedzę. ClickMeeting umożliwia interakcję z prowadzącym oraz innymi uczestnikami kursu. To bardzo proste: o wyznaczonej godzinie logujesz się na ClickMeeting. Tam czeka na Ciebie nauczyciel. Wszyscy przed komputerami? Zaczynamy!

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży online to doskonałą alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Niezależnie od miejsca zamieszkania możesz uczyć się kodowania, korzystając z wiedzy, entuzjazmu i pełnego wsparcia zawodowego programisty. Nauka programowania online eliminuje konieczność dojazdów, które bywają uciążliwe zarówno dla mieszkańców mniejszych miejscowości, jak i dla mieszkańców dużych miast. Nie trać czasu na dojazdy i ucz się skutecznie przed ekranem komputera!

Formularz zapisu


**Klikając „Wyślij”, potwierdzasz, że zapoznałeś się naszym regulaminem oraz polityką prywatności.