FAQ

Masz pytania związane z naszymi kursami? Chętnie na nie odpowiemy. Zanim skontaktujesz się z nami przez formularz kontaktowy, zachęcamy do sprawdzenia, czy Twojego pytania nie ma w FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytaniach. Dzięki temu wszystim nam uda się zaoszczędzić czas!

Kiedy startuje nabór na poszczególne kursy?

Kursy prowadzimy w systemie semestralnym, dlatego jest to najczęściej okres po feriach lub po wakacjach. Dokładniejsze informacje są podane przy każdym dostępnym kursie. Jeśli widzisz adnotację „zapisy trwają” lub na podstronie kursu jest aktywny formularz zapisu, śmiało można się zapisywać!

Czy do nauki programowania potrzebuję swojego sprzętu?

Tak. Nauka programowania online dla dzieci i młodzieży wymaga od ucznia posiadania komputera z dostępem do szerokopasmowego internetu.

Jak mogę zapisać się na kurs programowania online?

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę www.kursprogramisty.pl/zapisz-sie

Jakie kursy oferuje szkoła programowania Kurs Programisty?

Są to różnego rodzaju kursy dostosowane do wieku i poziomu umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kursy programowania online, które są dostępne na stałe, to kurs programowania java online, kurs programowania C++ online, kurs programowania Python online i kurs HTML (tworzenia stron) online.

W jakim wieku są przyjmowani uczniowie na kursy?

Nasze kursy programowania online dla dzieci i młodzieży to w większości zajęcia dodatkowe dla uczniów w przedziale wiekowym 10-16 lat. Wymagania poszczególnych kursów mogą się nieco różnić. Warto zapoznać się z nimi przed przystąpieniem do zapisu.

Czy po kursach wydawany jest certyfikat?

Tak. Nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży online dają możliwość przeprowadzenia testu wiedzy na zakończenie kursu i otrzymania certyfikatu poświadczającego jego ukończenie.

Czy na kurs mogą się zapisać także zupełnie początkujący?

Posiadamy różnego rodzaju grupy zaawansowania, także grupy początkujące. Są one przeznaczone dla uczniów, którzy nie mieli okazji uczyć się kodowania.

Ile kosztuje kurs programowania dla dzieci online?

Wszystkie informacje na temat kosztu poszczególnych kursów znajdują się na ich podstronach.

Czy mogę korzystać z kursów, będąc za granicą?

Nie ma ograniczeń odnośnie miejsca, z jakiego uczniowie łączą się z pokojem webinarowym.

Czy kurs prowadzony jest na żywo?

Tak. Każda lekcja to zajęcia w grupie uczniów prowadzone przez przeszkolonego prowadzącego (zawsze jest to aktywny zawodowo programista). Nauka online w taki sposób przypomina naukę stacjonarną. W trakcie zajęć każdy uczeń może kontaktować się z prowadzącym i udostępniać mu widok swojego pulpitu.

Czy dostanę jakieś materiały?

Każda lekcja programowania online jest nagrywana, a nasi słuchacze otrzymują materiał w formie video.

Jak często odbywają się zajęcia?

Nauka programowania dla dzieci online to zajęcia prowadzone raz w tygodniu i trwające 120 minut. Dzień tygodnia, w którym odbywa się kurs programowania online, jest ustalany w trakcie naboru na kurs.

Czy muszę rejestrować się i opłacać dostęp do platform, na których prowadzone są zajęcia?

Nie. Uczniowie otrzymują przed każdymi zajęciami link prowadzący ich bezpośrednio do pokoju webinarowego bez potrzeby tworzenia konta na platformie.

Mojego pytania nie ma na tej liście. Co dalej?

Jeżeli masz jeszcze inne pytanie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce Kontakt”.