Kurs programowania Python online

Python to idealny język programowania dla początkujących koderów. Język ten należy do pięciu najpopularniejszych języków programowania na świecie. Kurs programowania Python wprowadzi Cię w niesamowity świat kodowania w sposób ciekawy i inspirujący!

Nazwa kursu: Kurs programowania Python online
Rekomendowany wiek: 12-18 lat
Poziom: podstawowy
Czas trwania: PAŹDZIERNIK-GRUDZIEŃ 2020
Certyfikat na zakończenie: tak
Zajęcia na żywo: tak
Cena: 550 zł

Zostań superbohaterem języka Python!

Python to jeden z pięciu najpopularniejszych języków programowania. Jest idealny na poczatek.
Nie czekaj – zapisz się na nasz kurs programowania Python online!
Zapisz się

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Jesteśmy pierwszą w Polsce całkowicie zdalną szkołą programowania dla dzieci i młodzieży z nauką na żywo. Uczymy kodowania, wykorzystując autorski program nauczania. Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści, a każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu. Chcesz zostać superbohaterem programowania? Z nami to możliwe!

Profesjonalna kadra

Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści i graficy komputerowi.

Nauka na żywo

Nauczymy Cię wybranego języka całkowicie online. Nie musisz nigdzie dojeżdżać!

Dostęp do materiałów

Każdy uczeń w ramach kursu otrzymuje komplet materiałów ułatwiających naukę.

Certyfikat na zakończenie

Każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu.

Autorski program

Nasze kursy są prowadzone od A do Z według starannie przygotowanych, autorskich programów.

Ogólnopolski lider

Działamy w ramach sieci szkół Zaprogramowani.com.

Jak wygląda nauka z Kursprogramisty.pl?

Dlaczego kurs Python?

Python to świetny wybór dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w programowaniu, ale nie chcą od razu rzucać się na głęboką wodę. To język skryptowy, a nie kompilowany, tak jak Java czy C++. Oznacza to, ze można pisać w nim nawet w notatniku, a efekty wprowadzanych zmian są błyskawiczne, co znacznie ułatwia naukę. Jeśli zamiast notatnika wybierzamy specjalną aplikację przeznaczoną do pisania kodu, np. Visual Studio Code, taka aplikacja dodatkowo ułatwi nam naukę, podpowiadając składnię i zaznaczając najważniejsze elementy. To naprawdę proste!

Python jako język skryptowy jest polecany początkującym, ale fakt, że jest to idealny język programowania dla początkujących, absolutnie w niczym mu nie ujmuje. Python to ogrom możliwości, o czym najlepiej świadczy fakt, że znajduje się w piątce najpopularniejszych języków programowania na świecie. Język ten świetnie nadaje się do pracy z bardzo dużymi ilościami danych, dlatego też chętnie korzystają z niego ekonomiści. Jest przydatny równiez przy tworzeniu rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją, gdzie Python również znajduje szerokie zastosowanie.

Czego nauczysz się na kursie?

pisania prostych gier

tworzenia aplikacji desktopowych

automatyzacji na komputerze lub serwerze (np. backup)

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!
 

Kontakt

Opinie

 

Poznaj naszych superbohaterów kodowania

Kurs programowania java online, kurs programowania C++ online – prowadzimy kursy programowania, które zrobią z Ciebie superbohatera kodowania. Programistycznych supermocy naszych uczniów uczą aktywni zawodowo programiści, na co dzień pracujący w profesjonalnych software house’ach w całej Polsce. Kurs programowania dla dzieci i młodzieży online? Z nami nowe umiejętności nabędziesz w błyskawicznym tempie, a nauka kodowania stanie się początkiem wspaniałej przygody!

Uczymy wszystkich wiodących języków programowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. kurs programowania java online, kurs programowania C++ online, produkcja gier w Unity i dedykowany kurs grafiki komputerowej dla dzieci i młodzieży. Proponujemy kursy programowania na różnych poziomach – od poziomu podstawowego po poziom zaawansowany. Zajęcia odbywają się całkowicie online na żywo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Na zakończenie kursu uczeń otrzymuje certyfikat poświadczający nabycie programistycznych supermocy. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj naszych superbohaterów kodowania!

Więcej

Nauka programowania online

Kurs programowania online to pełnowymiarowa nauka bez wychodzenia z domu. Proponujemy całkowicie zdalne kursy programowania prowadzone na żywo przez programistów. Zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting. To popularna, łatwa w obsłudze platforma webinarowa, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się zajęciami i w przyjemny sposób nabywać nową wiedzę. ClickMeeting umożliwia interakcję z prowadzącym oraz innymi uczestnikami kursu. To bardzo proste: o wyznaczonej godzinie logujesz się na ClickMeeting. Tam czeka na Ciebie nauczyciel. Wszyscy przed komputerami? Zaczynamy!

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży online to doskonałą alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Niezależnie od miejsca zamieszkania możesz uczyć się kodowania, korzystając z wiedzy, entuzjazmu i pełnego wsparcia zawodowego programisty. Nauka programowania online eliminuje konieczność dojazdów, które bywają uciążliwe zarówno dla mieszkańców mniejszych miejscowości, jak i dla mieszkańców dużych miast. Nie trać czasu na dojazdy i ucz się skutecznie przed ekranem komputera!

Formularz zapisu


**Klikając „Wyślij”, potwierdzasz, że zapoznałeś się naszym regulaminem oraz polityką prywatności.