Kurs programowania C++ online

Kurs programowania C++ online? To możliwe! Zostań superbohaterem języka programowania wykorzystywanego przez takich gigantów, jak Amazon, Facebook czy IBM – bez wychodzenia z domu i z pomocą naszego doświadczonego programisty!

Nazwa kursu: Kurs programowania C++ online
Rekomendowany wiek: 14-18 lat
Poziom: podstawowy
Czas trwania: październik-grudzień 2020
Certyfikat na zakończenie: tak
Zajęcia na żywo: tak
Cena: 550 zł

Zostań superbohaterem języka C++!

C++ to jeden z wiodących języków programowania. Warto go poznać.
Nie czekaj – zapisz się na nasz kurs programowania C++ online!
Zapisz się

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Jesteśmy pierwszą w Polsce całkowicie zdalną szkołą programowania dla dzieci i młodzieży z nauką na żywo. Uczymy kodowania, wykorzystując autorski program nauczania. Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści, a każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu. Chcesz zostać superbohaterem programowania? Z nami to możliwe!

Profesjonalna kadra

Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści i graficy komputerowi.

Nauka na żywo

Nauczymy Cię wybranego języka całkowicie online. Nie musisz nigdzie dojeżdżać!

Dostęp do materiałów

Każdy uczeń w ramach kursu otrzymuje komplet materiałów ułatwiających naukę.

Certyfikat na zakończenie

Każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu.

Autorski program

Nasze kursy są prowadzone od A do Z według starannie przygotowanych, autorskich programów.

Ogólnopolski lider

Działamy w ramach sieci szkół Zaprogramowani.com.

Jak wygląda nauka z Kursprogramisty.pl?

Dlaczego kurs C++?

C++ należy do najpopularniejszych języków programowania na świecie. Nauka C++ daje ogromne możliwości. Znajomość tego języka pozwala tworzyć gry komputerowe, w pełni funkcjonalne programy i wiele, wiele więcej. W C++ zostały napisane m.in. takie systemy, jak Apple OS X czy klasyczne systemy Microsoft, w tym Windows XP, Windows Vista i Windows 7. Język programowaina C++ znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczą się wydajność i niskie zużycie zasobów. Czyni go to jednym z najczęściej wykorzystywanych, najbardziej cenionych języków programowania na świecie.

C++ jest wymieniany wśród najtrudniejszych języków programowania. Czy nauka programowania w C++ dla dzieci i młodzieży online ma sens? Jak najbardziej! W zależności od poziomu zaawansowania nasz nauczyciel, będący aktywnym zawodowo programistą, krok po kroku odsłania przed uczniami meandry języka programowania C++. Zanim się obejrzą, uczniowie zaczynają rozumieć, na czym polega programowanie w C++. Nauka programowania w C++ dla dzieci i młodzieży online to jedna z naszych specjalności!

Czego nauczysz się na kursie?

rozpoznawania i wykorzystania w praktyce podstawowych pojęć z zakresu programowania w środowisku C++

deklaracji zmiennych różnych typów

obsługi strumieni

pisania podstawowych programów konsolowych

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!
 

Kontakt

Opinie

 

Poznaj naszych superbohaterów kodowania

Kurs programowania java online, kurs programowania C++ online – prowadzimy kursy programowania, które zrobią z Ciebie superbohatera kodowania. Programistycznych supermocy naszych uczniów uczą aktywni zawodowo programiści, na co dzień pracujący w profesjonalnych software house’ach w całej Polsce. Kurs programowania dla dzieci i młodzieży online? Z nami nowe umiejętności nabędziesz w błyskawicznym tempie, a nauka kodowania stanie się początkiem wspaniałej przygody!

Uczymy wszystkich wiodących języków programowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. kurs programowania java online, kurs programowania C++ online, produkcja gier w Unity i dedykowany kurs grafiki komputerowej dla dzieci i młodzieży. Proponujemy kursy programowania na różnych poziomach – od poziomu podstawowego po poziom zaawansowany. Zajęcia odbywają się całkowicie online na żywo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Na zakończenie kursu uczeń otrzymuje certyfikat poświadczający nabycie programistycznych supermocy. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj naszych superbohaterów kodowania!

Więcej

Nauka programowania online

Kurs programowania online to pełnowymiarowa nauka bez wychodzenia z domu. Proponujemy całkowicie zdalne kursy programowania prowadzone na żywo przez programistów. Zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting. To popularna, łatwa w obsłudze platforma webinarowa, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się zajęciami i w przyjemny sposób nabywać nową wiedzę. ClickMeeting umożliwia interakcję z prowadzącym oraz innymi uczestnikami kursu. To bardzo proste: o wyznaczonej godzinie logujesz się na ClickMeeting. Tam czeka na Ciebie nauczyciel. Wszyscy przed komputerami? Zaczynamy!

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży online to doskonałą alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Niezależnie od miejsca zamieszkania możesz uczyć się kodowania, korzystając z wiedzy, entuzjazmu i pełnego wsparcia zawodowego programisty. Nauka programowania online eliminuje konieczność dojazdów, które bywają uciążliwe zarówno dla mieszkańców mniejszych miejscowości, jak i dla mieszkańców dużych miast. Nie trać czasu na dojazdy i ucz się skutecznie przed ekranem komputera!

Formularz zapisu


**Klikając „Wyślij”, potwierdzasz, że zapoznałeś się naszym regulaminem oraz polityką prywatności.