O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce całkowicie zdalną szkołą programowania dla dzieci i młodzieży działającą w ramach ogólnopolskiej sieci szkół programowania Zaprogramowani.com. Przede wszystkim jednak jesteśmy grupą pasjonatów nowych technologii i pracy z młodymi adeptami kodowania. Programowanie to możliwość rozwoju na wielu polach, a przy tym umiejętność, która pozwala znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę.

Szkoła programowania Kurs Programisty to nauka kodowania online. Jesteśmy zdania, że nauka przez internet może być równie owocna, co nauka stacjonarna (a nawet jeszcze bardziej!). Nasze nowoczesne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży online to zajęcia na żywo prowadzone przez aktywnych zawodowo programistów. Każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu!

Technologie przyszłości na wyciągnięcie ręki

Nowoczesne technologie należą dziś do najprężniej rozwijających się dziedzin gospodarki. Zapotrzebowanie na takie zawody, jak programista, administrator sieci czy grafik komputerowy, z roku na rok jest coraz większe. W każdym z nich liczą się praktyczne umiejętności, dlatego też ucząc młodych adeptów kodowania, kładziemy nacisk na aspekty, które znajdują odzwierciedlenie w realnych projektach realizowanych w branży IT. Uczymy programowania, pokazując uczniom, że kod jest na wyciągnięcie ręki. Bazujemy na realnych przykładach, programując na zajęciach gry, tworząc funkcjonalne aplikacje webowe i strony, które działają!

Jaki mamy cel?

Nasz cel jest prosty: chcemy ułatwić absolwentom naszych kursów programowania online osiągnięcie w przyszłości sukcesu zawodowego. Zależy nam na tym, by pomóc naszym uczniom nabyć kompetencje niezbędne we współczesnym świecie. Kształcimy w aspirujących koderach takie cechy, jak umiejętność logicznego myślenia czy wytrwałość w dążeniu do celu. Ponadto pomagamy im podszkolić j. angielski w naturalny sposób. Zawsze staramy się prowadzić zajęcia w sposób ciekawy dla uczniów. Nauka kodowania poprzez nasze kursy programowania online to przede wszystkim dobra zabawa!

Kształcimy przyszłych specjalistów IT

Nasi nauczyciele to doświadczeni specjaliści z pedagogicznym zacięciem. Skompletowanie zgranej kadry nauczycielskiej zajęło nam sporo czasu, ale dziś możemy zapewnić, że nasi nauczyciele naprawdę potrafią zarazić swoją pasją do programowania! Stawiamy na praktykę i intensywną pracę już od samego początku. Dzięki temu nasi absolwenci otrzymują gruntowną wiedzę, która jeśli będą chcieli dalej rozwijać się w dziedzinie kodowania, pomoże im w nauce na kolejnych etapach (np. w szkołach średnich o profilu informatycznym). Uczymy wyłącznie wiodących języków programowania. Nie tracimy czasu na niszowe środowiska programistyczne z mglistą przyszłością. Java, C++ czy Python to zaledwie kilka spośród niezwykle perspektywicznych języków, na jakie stawiamy!

Dlaczego szkoła programowania online Kurs Programisty?

Wolny czas, które dziecko mogłoby poświęcić na nudę, warto przeznaczyć na coś, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Nauka praktycznych umiejętności wcale nie musi być męcząca. Kształcimy dzieci i młodzież, sięgając po to, co je interesuje – na zajęciach tworzymy gry, projektujemy grafiki, a jeśli już zabieramy się za bardziej skomplikowane zagadnienia, robimy to tak, by poziom złożoności niektórych elementów nie zniechęcał uczniów. Uczymy kompleksowo metodą małych kroków. Dzięki temu nasze kursy programowania online dla dzieci i młodzieży przynoszą znakomite efekty. Zapraszamy!

Zapisz się na kurs programowania online!

Nauka programowania java online i wiele innych kursów czekają na Ciebie!

Zapisz się