Kurs HTML (tworzenia stron) online

HTML to kod używany do tworzenia stron internetowych. Jest wszechobecny. Kurs HTML online, czyli nasz kurs tworzenia stron www dla dzieci i młodzieży, to propozycja dla tych, którym marzy się samodzielne tworzenie portali, blogów i aplikacji webowych!

Nazwa kursu: Kurs HTML (tworzenia stron) online
Rekomendowany wiek: 10-12 lat
Poziom: podstawowy
Czas trwania: październik-grudzień 2020
Certyfikat na zakończenie: tak
Zajęcia na żywo: tak
Cena: 550 zł

Zostań superbohaterem kodu HTML!

Kod HTML jest wszechobecny. To on stoi za większością stron i aplikacji w sieci. 
Nie czekaj – zapisz się na nasz kurs programowania HTML online!
Zapisz się

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Jesteśmy pierwszą w Polsce całkowicie zdalną szkołą programowania dla dzieci i młodzieży z nauką na żywo. Uczymy kodowania, wykorzystując autorski program nauczania. Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści, a każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu. Chcesz zostać superbohaterem programowania? Z nami to możliwe!

Profesjonalna kadra

Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści i graficy komputerowi.

Nauka na żywo

Nauczymy Cię wybranego języka całkowicie online. Nie musisz nigdzie dojeżdżać!

Dostęp do materiałów

Każdy uczeń w ramach kursu otrzymuje komplet materiałów ułatwiających naukę.

Certyfikat na zakończenie

Każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu.

Autorski program

Nasze kursy są prowadzone od A do Z według starannie przygotowanych, autorskich programów.

Ogólnopolski lider

Działamy w ramach sieci szkół Zaprogramowani.com.

Jak wygląda nauka z Kursprogramisty.pl?

 

Dlaczego kurs HTML (tworzenia stron www)?

Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć strony www, czy aplikacje webowe, znajomość kodu HTML to podstawa. Warto jednak pamiętać, że HTML nie jest językiem programowania, a językiem znaczników – składa się z określonych znaczników (tagów), które mają przeróżne funkcje. Tagi mogą np. służyć do osadzania określonych treści na stronie, ale też np. do formatowania treści (przede wszystkim tekstu). Znajomość HTML jest więc przydatna również administratorom stron oraz specjalistom SEO. Rozumienie tego kodu daje duże możliwości i pozwala lepiej wykorzystać strony www.

Wiedza z zakresu HTML jest częstym wymogiem w ofertach pracy skierowanych do specjalistów z dziedzin innych niż programowanie, dla zawodowego programisty i webmastera jest natomiast podstawą. Chcesz tworzyć wspaniałe strony, a może zmieniać świat poprzez nowoczesne aplikacje webowe? Nasz kurs HTML (tworzenia stron internetowych) online na pewno Ci w tym pomoże – nauczysz się na nim także innych narzędzi niezbędnych dla webmastera (m.in. niezbędnych podstaw CSS i Java Script).

Czego nauczysz się na kursie?

projektowania i wykonywania własnych stron internetowych

programowania aplikacji webowych

tworzenia prostych gier online

działania internetu „od kuchni”

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!
 

Kontakt

Opinie

 

Poznaj naszych superbohaterów kodowania

Kurs programowania java online, kurs programowania C++ online – prowadzimy kursy programowania, które zrobią z Ciebie superbohatera kodowania. Programistycznych supermocy naszych uczniów uczą aktywni zawodowo programiści, na co dzień pracujący w profesjonalnych software house’ach w całej Polsce. Kurs programowania dla dzieci i młodzieży online? Z nami nowe umiejętności nabędziesz w błyskawicznym tempie, a nauka kodowania stanie się początkiem wspaniałej przygody!

Uczymy wszystkich wiodących języków programowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. kurs programowania java online, kurs programowania C++ online, produkcja gier w Unity i dedykowany kurs grafiki komputerowej dla dzieci i młodzieży. Proponujemy kursy programowania na różnych poziomach – od poziomu podstawowego po poziom zaawansowany. Zajęcia odbywają się całkowicie online na żywo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Na zakończenie kursu uczeń otrzymuje certyfikat poświadczający nabycie programistycznych supermocy. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj naszych superbohaterów kodowania!

Więcej

Nauka programowania online

Kurs programowania online to pełnowymiarowa nauka bez wychodzenia z domu. Proponujemy całkowicie zdalne kursy programowania prowadzone na żywo przez programistów. Zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting. To popularna, łatwa w obsłudze platforma webinarowa, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się zajęciami i w przyjemny sposób nabywać nową wiedzę. ClickMeeting umożliwia interakcję z prowadzącym oraz innymi uczestnikami kursu. To bardzo proste: o wyznaczonej godzinie logujesz się na ClickMeeting. Tam czeka na Ciebie nauczyciel. Wszyscy przed komputerami? Zaczynamy!

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży online to doskonałą alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Niezależnie od miejsca zamieszkania możesz uczyć się kodowania, korzystając z wiedzy, entuzjazmu i pełnego wsparcia zawodowego programisty. Nauka programowania online eliminuje konieczność dojazdów, które bywają uciążliwe zarówno dla mieszkańców mniejszych miejscowości, jak i dla mieszkańców dużych miast. Nie trać czasu na dojazdy i ucz się skutecznie przed ekranem komputera!

Formularz zapisu


**Klikając „Wyślij”, potwierdzasz, że zapoznałeś się naszym regulaminem oraz polityką prywatności.