Kurs grafiki komputerowej online

Kurs grafiki komputerowej online dla dzieci i młodzieży to nasza propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby w ciekawy sposób rozwijać swoją kreatywność, zdobywając wiedzę na temat projektowania i obsługi najważniejszych programów graficznych!

Nazwa kursu: Kurs grafiki komputerowej online
Rekomendowany wiek: 10-16 lat
Poziom: podstawowy
Czas trwania: 25 godzin
Certyfikat na zakończenie: tak
Cena: 500 zł

Zostań superbohaterem grafiki komputerowej!

Graficy komputerowi należą do najważniejszych specjalistów w IT. Zostań jednym z nich. 
Nie czekaj – zapisz się na nasz kurs grafiki komputerowej online!
Zapisz się

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Jesteśmy pierwszą w Polsce całkowicie zdalną szkołą programowania dla dzieci i młodzieży z nauką na żywo. Uczymy kodowania, wykorzystując autorski program nauczania. Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści, a każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu. Chcesz zostać superbohaterem programowania? Z nami to możliwe!

Profesjonalna kadra

Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści i graficy komputerowi.

Nauka na żywo

Nauczymy Cię wybranego języka całkowicie online. Nie musisz nigdzie dojeżdżać!

Dostęp do materiałów

Każdy uczeń w ramach kursu otrzymuje komplet materiałów ułatwiających naukę.

Certyfikat na zakończenie

Każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu.

Autorski program

Nasze kursy są prowadzone od A do Z według starannie przygotowanych, autorskich programów.

Ogólnopolski lider

Działamy w ramach sieci szkół Zaprogramowani.com.

Jak wygląda nauka z Kursprogramisty.pl?

 

Dlaczego kurs grafiki komputerowej?

Grafika komputerowa to dziedzina zajmująca się wykorzystaniem technik komputerowych do celów wizualizacji artystycznej oraz wizualizacji rzeczywistości. Graficy komputerowi należą do najbardizej cenionych specjalistów. Osoby, które zajmują się grafiką komputerową, pracują przy tworzeniu oraz bieżącej administracji stronami internetowymi. Projektują strony, tworzą dedykowane treści wizualne, w tym elementy takie, jak banery, ilustracje czy animacje (np. explainer video itp). Praca grafików komputerowych jest nieoceniona przy tworzeniu gier i aplikacji. Znaczna część tego, co widzimy na ekranach komputerów i naszych telefonów, to efekty ich pracy!

Grafika komputerowa to znacznie więcej niż znajomość programów, takich jak Adobe Photoshop. To przede wszystkim określony sposób myślenia, umiejętność projektowania i znajomość określonych zasad. To aspekty, na których skupiamy się, ucząc młodych adeptów tej pasjonującej dziedziny. Uczymy obsługi wiodących programów, ale też dbamy o to, by nasi uczniowie wykształcili w sobie wrażliwość wizualną cechującą najlepszych grafików komputerowych. Stawiamy na kompleksową naukę i rozwój na wielu różnych poziomach!

Czego nauczysz się na kursie?

wszystkich funkcji programu Photoshop

tworzenia grafiki rastrowej

obróbki, retuszu, fotomontażu zdjęć 

kreatywnych technik pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!
 

Kontakt

Opinie

 

Poznaj naszych superbohaterów kodowania

Kurs programowania java online, kurs programowania C++ online – prowadzimy kursy programowania, które zrobią z Ciebie superbohatera kodowania. Programistycznych supermocy naszych uczniów uczą aktywni zawodowo programiści, na co dzień pracujący w profesjonalnych software house’ach w całej Polsce. Kurs programowania dla dzieci i młodzieży online? Z nami nowe umiejętności nabędziesz w błyskawicznym tempie, a nauka kodowania stanie się początkiem wspaniałej przygody!

Uczymy wszystkich wiodących języków programowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. kurs programowania java online, kurs programowania C++ online, produkcja gier w Unity i dedykowany kurs grafiki komputerowej dla dzieci i młodzieży. Proponujemy kursy programowania na różnych poziomach – od poziomu podstawowego po poziom zaawansowany. Zajęcia odbywają się całkowicie online na żywo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Na zakończenie kursu uczeń otrzymuje certyfikat poświadczający nabycie programistycznych supermocy. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj naszych superbohaterów kodowania!

Więcej

Nauka programowania online

Kurs programowania online to pełnowymiarowa nauka bez wychodzenia z domu. Proponujemy całkowicie zdalne kursy programowania prowadzone na żywo przez programistów. Zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting. To popularna, łatwa w obsłudze platforma webinarowa, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się zajęciami i w przyjemny sposób nabywać nową wiedzę. ClickMeeting umożliwia interakcję z prowadzącym oraz innymi uczestnikami kursu. To bardzo proste: o wyznaczonej godzinie logujesz się na ClickMeeting. Tam czeka na Ciebie nauczyciel. Wszyscy przed komputerami? Zaczynamy!

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży online to doskonałą alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Niezależnie od miejsca zamieszkania możesz uczyć się kodowania, korzystając z wiedzy, entuzjazmu i pełnego wsparcia zawodowego programisty. Nauka programowania online eliminuje konieczność dojazdów, które bywają uciążliwe zarówno dla mieszkańców mniejszych miejscowości, jak i dla mieszkańców dużych miast. Nie trać czasu na dojazdy i ucz się skutecznie przed ekranem komputera!

Formularz zapisu


**Klikając „Wyślij”, potwierdzasz, że zapoznałeś się naszym regulaminem oraz polityką prywatności.