Kurs programowania Java online

Zdobądź programistyczną supermoc i naucz się jednego z najważniejszych obecnie języków programowania. Nauka programowania java online to klucz do niesamowitego świata gier i aplikacji. Znajomość środowiska Java otworzy przed Tobą mnóstwo możliwości!

Nazwa kursu: Kurs programowania Java online
Rekomendowany wiek: 14-18 lat
Poziom: podstawowy
Czas trwania: październik-grudzień 2020
Certyfikat na zakończenie: tak
Zajęcia na żywo: tak
Cena: 550 zł

Zostań superbohaterem języka Java!

Java to jeden z najważniejszych obecnie języków programowania.
Nie czekaj – zapisz się na nasz kurs programowania Java online!
Zapisz się

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Jesteśmy pierwszą w Polsce całkowicie zdalną szkołą programowania dla dzieci i młodzieży z nauką na żywo. Uczymy kodowania, wykorzystując autorski program nauczania. Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści, a każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu. Chcesz zostać superbohaterem programowania? Z nami to możliwe!

Profesjonalna kadra

Nasi nauczyciele to aktywni zawodowo programiści i graficy komputerowi.

Nauka na żywo

Nauczymy Cię wybranego języka całkowicie online. Nie musisz nigdzie dojeżdżać!

Dostęp do materiałów

Każdy uczeń w ramach kursu otrzymuje komplet materiałów ułatwiających naukę.

Certyfikat na zakończenie

Każdy kurs kończy się otrzymaniem przez ucznia certyfikatu.

Autorski program

Nasze kursy są prowadzone od A do Z według starannie przygotowanych, autorskich programów.

Ogólnopolski lider

Działamy w ramach sieci szkół Zaprogramowani.com.

Jak wygląda nauka z Kursprogramisty.pl?

Dlaczego kurs Java?

Java to jeden z najbardziej pożądanych języków programowania. Jego początki, jak również początki towarzyszącej językowi Java platformy do tworzenia oprogramowania, sięgają połowy lat 90. XX w. Dziś bez języka programowania Java wiele aplikacji i serwisów internetowych nie mogłoby poprawnie działać. Środowisko Java w ostatnich latach stało się jednym z wiodących środowisk programistycznych. Wystarczy wspomnieć, że działa w nim system Android. Oznacza to, że Java to klucz do niesamowitego świata gier i aplikacji – choć to bynajmniej nie wyczerpuje jego bogatych możliwości!

Do tego, by zapisać się na kurs programowania Java online, wielu aspirujących adeptów kodowania może zachęcić fakt, że w Javie został napisany popularny Minecraft. Na tym jednak nie koniec. Ze środowiska Java korzysta aplikacja Gmail, a także takie serwisy, jak LinkedIn, Netflix czy Amazon. Ogromne możliwości, jakie daje Java, sprawiają, że specjaliści od tego języka należą do grona najchętniej zatrudnianych i zarazem najlepiej opłacanych przez duże korporacje programistów.

Czego nauczysz się na kursie?

podstaw składni języka Java

zasad tworzenia aplikacji typu backend

wykorzystania środowiska Intellij

pracy z podstawowymi obiektami oraz typami danych

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!
 

Kontakt

Opinie

 

Poznaj naszych superbohaterów kodowania

Kurs programowania java online, kurs programowania C++ online – prowadzimy kursy programowania, które zrobią z Ciebie superbohatera kodowania. Programistycznych supermocy naszych uczniów uczą aktywni zawodowo programiści, na co dzień pracujący w profesjonalnych software house’ach w całej Polsce. Kurs programowania dla dzieci i młodzieży online? Z nami nowe umiejętności nabędziesz w błyskawicznym tempie, a nauka kodowania stanie się początkiem wspaniałej przygody!

Uczymy wszystkich wiodących języków programowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. kurs programowania java online, kurs programowania C++ online, produkcja gier w Unity i dedykowany kurs grafiki komputerowej dla dzieci i młodzieży. Proponujemy kursy programowania na różnych poziomach – od poziomu podstawowego po poziom zaawansowany. Zajęcia odbywają się całkowicie online na żywo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Na zakończenie kursu uczeń otrzymuje certyfikat poświadczający nabycie programistycznych supermocy. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj naszych superbohaterów kodowania!

Więcej

Nauka programowania online

Kurs programowania online to pełnowymiarowa nauka bez wychodzenia z domu. Proponujemy całkowicie zdalne kursy programowania prowadzone na żywo przez programistów. Zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting. To popularna, łatwa w obsłudze platforma webinarowa, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się zajęciami i w przyjemny sposób nabywać nową wiedzę. ClickMeeting umożliwia interakcję z prowadzącym oraz innymi uczestnikami kursu. To bardzo proste: o wyznaczonej godzinie logujesz się na ClickMeeting. Tam czeka na Ciebie nauczyciel. Wszyscy przed komputerami? Zaczynamy!

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży online to doskonałą alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Niezależnie od miejsca zamieszkania możesz uczyć się kodowania, korzystając z wiedzy, entuzjazmu i pełnego wsparcia zawodowego programisty. Nauka programowania online eliminuje konieczność dojazdów, które bywają uciążliwe zarówno dla mieszkańców mniejszych miejscowości, jak i dla mieszkańców dużych miast. Nie trać czasu na dojazdy i ucz się skutecznie przed ekranem komputera!

Formularz zapisu


**Klikając „Wyślij”, potwierdzasz, że zapoznałeś się naszym regulaminem oraz polityką prywatności.